16 Rugpjūtis 22, Pirmadienis 15:05

Šeštas kreditorių susirinkimas

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

  2016-07-28 d. iš administratoriaus biuro gavome elektroniniu paštu pranešimą:

Laba diena,

Informuojame, jog laikotarpyje nuo 2016-06-28 iki 2016-07-28 vykusios bankrutavusio Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo nekilnojamojo turto varžytinės pasibaigė. Varžytinės paskelbtos neįvykusiomis, jose nedalyvavus nei vienam pirkėjui.

2016-08-11 10 val. yra šaukiamas bankrutavusio Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo kreditorių susirinkimas.

Darbotvarkė:

1.   Dėl varžytinėse neparduoto turto sumažintų pardavimo kainų patvirtinimo ir pardavimo tvarkos nustatymo.

2.   Dėl atlyginimo administratoriui nustatymo.

Visa su kreditorių susirinkimu susijusi informacija kreditoriams bus pateikta 2016-08-08.

Pagarbiai

UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuro

Teisininkė Virginija Maziliauskaitė

Pranešimą su administratoriaus informacija ir balsavimo raštu biuletenį 2016-08-11 d. įvyksiančiam kreditorių susirinkimui iš administratoriaus biuro gavome elektroniniu paštu 2016-08-08 Peržiūrėti galima čia.

  Perskaičius administratoriaus pateikta medžiaga supratau, kad visi kreditoriai lieka už borto ir reikia atstatyti pradines turto kainas. Parašiau elektronini laiška adresuota visiems kreditoriams ir administratoriui:

Sveiki,
Visas kooperatyvo turtas yra išnuomotas. Per mėnesį gaunama 1000 eurų nuomos mokesčio, t.y per metus 12000 eurų. Kreditoriams žymiai mažėja našta administratoriaus paslaugoms apmokėti. Pagal bankroto įstatymo 33 str. 7 p. mes turim teisę pardavinėti turtą nuo 2016-01-07 iki 2018-01-06. Nežinau kokiais argumentais besiremdamas administratorius skuba sumažinti parduodamo turto vertę tiek, kad kreditorių daugumai nieko neliktų. Praeitą kartą turto vertė buvo sumažinta nuo 412689 eurų iki 306653 eurų t.y. -25,7%, Dabar siūloma sumažinti 15% iki 260652 eurų. Laikantis administratoriaus nurodymų sekantys sumažinimai bus atitinkamai iki 221554 eurų, 188321 eurų, 160072 eurų, 136062 eurų, 115652 eurų ir t.t. Sakoma, kad nėra pretendentų pirkti parduotuves, bet kodėl tada jos visos išnuomotos? Mano subjektyvia nuomone nuomininkai tarpusavyje susitarė laukti kol administratorius sumažins iki jiems priimtinos kainos. Mano žiniomis yra ir daugiau besidominčių parduotuvių pastatais ir jie taip pat lūkuriuoja kol kaina kris dar labiau.
UAB "Gulbelė" atėjus Molupiui į Šakių rajoną patiria nemažus nuostolius, negautų pajamų pavidalu. Vien tik Sintautų prekybos centre pajamos sumažėjo iki 50000 eurų per mėnesį, tai sudaro apytiksliai 10000 eurų grynų pajamų. Per metus UAB "Gulbelė" netenka nuo 100000 iki 120000 eurų grynų pajamų. Manau, kad tokia situacija jiems nėra priimtina, bet yra susitarimas su Molupiu ir jiems belieka įtakoti administratorių pagreitinti turto nuvertėjimo procedūrą. Atėjus laikui tikriausiai UAB "Gulbelė" per trečiuosius asmenis sieks įsigyti Molupiui išnuomotus objektus, bet anksčiau sutarto laiko to negali daryti. Kokia yra tikra parduotuvių vertė taip pat geriausiai žino UAB "Gulbelė" nes iš KNVK nupirko 4 kaimo parduotuves ir sumokėjo 456461 Lt (132200 eur).

Jeigu patvirtinsim administratoriaus siūlomą variantą, už borto lieka visi 3-os eilės kreditoriai,nes UAB "Gulbelė" atsiims 98951,26 eur, darbuotojams priklauso 34409,50 eur ir antros eilės kreditoriams 119680,02 eur iš viso 252680,78 eur. Netgi administratoriui pritruks. VMI, Turto bankas ir SoDra iškris per sekančius 2 etapus. Nuo 2016 m lapkričio mėnesio dalyvauti kreditorių susirinkimuose nebus jokios prasmės ir administratorius galės parduoti viską už vieną eurą.

Labai keista, kad daugelis kreditorių nerodo jokio aktyvumo ir balsuodami kai kas siūlo savo variantus nors puikiausia žino, kad atskirai pasiūlytas variantas be išankstinio suderinimo su kitais kreditoriais neturi jokios prasmės reikia surinkti >50% iš visų esamų balsų.

Praeitą kartą dėl administratoriaus pasiūlyto nutarimo projekto
buvo tokie balsavimo rezultatai:
”Už” – 55,76 % (UAB „Gulbelė“, VŠĮ Kauno technologijos universitetas, BUAB Piko Kaunas, BIOVELA UAB, UAB „Maisto pramonės ir logistikos grupė“, VĮ Turto bankas, VMI prie LR FM, UAB „Samsonas“) visų teismo patvirtintų kreditorių finansinių reikalavimų sumos.

Patvirtinus dabar siūlomas pardavimo kainas nieko negaus balsavę už: VŠĮ Kauno technologijos universitetas, BUAB Piko Kaunas, BIOVELA UAB, UAB „Maisto pramonės ir logistikos grupė“,UAB „Samsonas“ ir visi kiti trečios eilės kreditoriai.

Neaišku dėl kokios priežasties VMI atstovas pakeitė savo nuomonę ir prisijungė prie Gulbelės stovyklos per praeitą balsavimą dėl turto kainos sumažinimo, nes priklauso antros eilės kreditoriams ir kartu su VĮ Turto bankas iškris iš pretendentų gauti nors vieną eurą.
Taip pat neaišku dėl kokios priežasties per praeitą balsavimą VSDFV Marijampolės skyrius pateikė savo nutarimo projekto pasiūlymą kurio formuluotės nederino nei su vienu iš esamų kreditorių.

Jeigu kreditoriai atsisako bendrauti elektroniniu paštu derinant nutarimų projektus dalyvavimas bankroto procedūroje netenka prasmės ir net neverta gaišti laiko.

Manau, kad dabartinėje situacijoje įmanomi 2 variantai:
1. Pagrąžinti ankstesne tvarka ir mažinti 3% per vieną varžytynių etapą už atskaitos tašką paimti mano siūlytą variantą per praeitą kreditorių susirinkimą.
2. Pagrąžinti ankstesne tvarka ir mažinti 3% per vieną varžytynių etapą už atskaitos tašką paimti praeito varžytynių etapo kainą.
Per metus realiai gali įvykti 7 etapai, t.y. iki 2018-01-06 mes turim 10-11 varžytinių etapų, tai kainuotų apie 3000 eurų arba 3-jų mėnesių nuomos mokestį.

Dėl atlyginimo administratoriui nustatymo mano nuomonė nepasikeitė. 

Jeigu yra noras ne formaliai, o iš tikrųjų dalyvauti kreditorių susirinkimuose prašau išreikšti savo nuomonę ir atsiųsti man laiškutį Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2016-08-09 vakaro. Aš pagal gautus pasiūlymus paruošiu balsavimo biuletenį ir 2016-08-10 ryte persiųsiu visiems kreditoriams

bankroto įstatymas 33str. 7p.:
***********************************************
Jeigu per 24 mėnesius nuo teismo nutarties pripažinti įmonę bankrutavusia įsiteisėjimo dienos lieka neparduoto ir kreditoriams neperduoto bankrutavusios įmonės turto ir kreditorių nepatenkintų reikalavimų, šis turtas, kaip neturintis rinkos vertės, kreditorių, kurių reikalavimams tenkinti neužteko lėšų, sprendimu turi būti nurašytas. Nurašytas bankrutavusios įmonės turtas (išskyrus nekilnojamąjį turtą) ne vėliau kaip per 30 dienų nuo jo nurašymo dienos turi būti panaudojamas arba sunaikinamas kreditorių nustatyta tvarka. Nurašytą nekilnojamąjį turtą administratorius ne vėliau kaip per 30 dienų po jo nurašymo dienos pagal perdavimo aktą turi neatlygintinai perduoti savivaldybei, kurios teritorijoje yra šis nekilnojamasis turtas. Per nurodytą terminą savivaldybė privalo perimti šį turtą. Kreditorių susirinkimo prašymu šioje dalyje nurodytą 24 mėnesių terminą teismas gali pratęsti.
***********************************************
--
Su pagarba,
Vadimas Žamoitinas, Mob.tel. 8-659-10187, Svetainė www.knvk.lt

Kita diena telefonu pasitares su aktyvais kreditoriais paruošiau "KNVK nekilnojamojo turto kainu lentele", alternatyvius nutarimu projektus ir pakoregavau biuleteniPeržiūrėti galima čia.

Administratoriaus pasiulytas nutarimas (1-as klausimas):

Patvirtinti sumažintas Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo nekilnojamojo turto kainas, kurių detalizacija pateikta 2016-08-05 administratoriaus informacijoje, bendrai 260.652,00 Eur sumai. Nekilnojamąjį turtą pardavinėti atskirais turtiniais kompleksais (iš viso 11 turtinių kompleksų). Nekilnojamąjį turtą parduoti iš varžytynių 2014-12-23 LRV nutarimo Nr. 1475 nustatyta tvarka. Nustatyti varžytynėse 3 % turto kainos didinimo intervalą. Įpareigoti administratorių informaciją apie vykdomas varžytines papildomai skelbti Šakių rajono laikraščiuose „Draugas“ ir „Valsčius“. Skelbime privaloma nurodyti objektu adresą, paskirtį ir bendra plotą.

Mano pasiulytas nutarimas (1-as klausimas):

Patvirtinti Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo nekilnojamojo turto kainas, kurių detalizacija pateikta 2016-08-09 kreditoriaus Vadimo Žamoitino parengtoje lentelėje, bendrai 400308.40 Eur sumai (KNVK nekilnojamojo turto kainų lentelė pridedama). Nekilnojamąjį turtą pardavinėti atskirais turtiniais kompleksais (iš viso 11 turtinių kompleksų).Nekilnojamąjį turtą parduoti iš varžytynių 2014-12-23 LRV nutarimo Nr. 1475 nustatyta tvarka. Nustatyti varžytynėse 3 % turto kainos didinimo intervalą. Įpareigoti administratorių informaciją apie vykdomas varžytines papildomai skelbti Šakių rajono laikraščiuose „Draugas“ ir „Valsčius“. Skelbime privaloma nurodyti objektu adresą, paskirtį ir bendra plotą.

Administratoriaus pasiulytas nutarimas (2-as klausimas):

-Vadovaujantis LR Vyriausybės 2016-04-27 nutarimu Nr. 415 patvirtintu minimalių bankroto administravimo išlaidų rekomendacinių dydžių sąrašu bei atlyginimo administratoriui už bankroto administravimą nustatymo taisyklėmis už Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo viso bankroto proceso administravimą nustatyti administratoriui 50 MMA atlyginimą.

-Skirti priemoką už įplaukas apskaičiuojamą nuo visų per bankroto procesą gautų įplaukų sumos vadovaujantis LR Vyriausybės 2016-04-27 nutarimu Nr. 415 patvirtintomis atlyginimo administratoriui už bankroto administravimą nustatymo taisyklėmis.

Mano pasiulytas nutarimas (2-as klausimas):

– Nustatyti 4560,00 Eurų administratoriaus atlyginimą laikotarpiui nuo 2016-06-21 iki 2017-06-20.

– Pilna apimtimi atsiskaičius su visais kreditoriais ir paslaugų teikėjais skirti priemoką 25% nuo likusios sumos.

Kreditoriai  nepatvirtino ne vieno klausimo, dėl nepakankamo balsų skaičiaus. Protokolas susipažinimui po šio susirinkimo kreditoriams ne buvo pateiktas.

Skaityti 640 kartai Atnaujinta 16 Rugpjūtis 23, Antradienis 00:30
Daugiau šioje kategorijoje: « Penktas kreditorių susirinkimas