16 Rugpjūtis 16, Antradienis 14:48

Кetvirtas kreditorių susirinkimas

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Ketvirtas kreditorių susirinkimas buvo sušauktas 2016-05-09 d. 2016-04-26 d. iš administratoriaus gavome elektroniniu paštu pranešimą:

Sveiki,

Informuojame, kad 2016-04-26 baigėsi Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo nekilnojamojo turto kompleksų pardavimo varžytynės. Varžytynės neįvyko, kadangi varžytynėse nedalyvavo nei vienas varžytynių dalyvis. 2016-05-09 administratorius planuoja šaukti Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo kreditorių susirinkimą, kuriame siūlys svarstyti klausima dėl varžytynėse neparduoto turto pardavimo kainų sumažinimo ir pardavimo tvarkos nustatymo bei papildomų administravimo išlaidų patvirtinimo. Papildomai administratorius prašys patvirtinti išlaidas varžytynių skelbimui (gavėjas VĮ Registrų centras) bei nekilnojamojo turto mokesčio sumokėjimui (gavėjas - Valstybė). Prašome pateikti Jūsų nuomones dėl kainos mažinimo procento.

 

Kaip ir anksčiau pasiūliau kainas mažinti 3 %.

2016-04-28d. iš administratoriaus biuro gavome elektroniniu paštu pranešimą:

Laba diena,

Informuojame, jog 2016-05-09 11 val., adresu Jonavos g. 16A, Kaunas, yra šaukiamas bankrutavusio Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo kreditorių susirinkimas. Siunčiame kreditorių susirinkimo medžiagą.

 Laišką gavome su administratoriaus informaciją ir balsavimo raštu biuletenį 2016-05-09 d. įvyksiančiam kreditorių susirinkimui. Peržiūrėti galima čia.

 Darbotvarkėje buvo trys klausimai: 

1. Dėl varžytynėse neparduoto turto sumažintų pardavimo kainų patvirtinimo ir pardavimo tvarkos nustatymo.
2. Dėl nekilnojamojo turto registre neįregistruoto statinio pradinės pardavimo kainos patvirtinimo ir pardavimo tvarkos nustatymo.
3. Dėl papildomų administravimo išlaidų patvirtinimo,

Nutarimo projektą pirmu darbotvarkės klausimu administratorius paruošė remiantis mano pasiūlimu. Į balsavimo biuletenį buva įrašyta tokia formuluotė:

Patvirtinti sumažintas Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo nekilnojamojo turto kainas, kurių detalizacija pateikta 2016-04-28 administratoriaus informacijoje, bendrai 412689 Eur sumai. Nekilnojamąjį turtą pardavinėti atskirais turtiniais kompleksais (iš viso 11 turtinių kompleksų). Nekilnojamąjį turtą parduoti iš varžytynių 2014-12-23 LRV nutarimo Nr. 1475 nustatyta tvarka. Nustatyti varžytynėse 3 % turto kainos didinimo intervalą. Įpareigoti administratorių informaciją apie vykdomas varžytines papildomai skelbti Šakių rajono laikraščiuose „Draugas“ ir „Valsčius“. Skelbime privaloma nurodyti objektu adresą, paskirtį ir bendra plotą.

Nutarimo projektą antru darbotvarkės klausimu administratorius į balsavimo biuletenį įrašė tokia formuluote:

 Prekybos paviljoną, adresu Degutinės k., Griškabūdžio sen. Šakių r., pardavinėti kaip ilgalaikį turtą laisvu pardavimu už didžiausią pasiūlytą kainą. Įpareigoti administratorių apie turto pardavimą skelbti viešai spaudoje ir internete.

SoDros atstovė Diana Tom paaiškino, ką reiškia administratoriaus pasiūlytas nutarimo projektas. Su tokia formuluote paprastai bankroto procedūroje turtas parduodamas už vieną eurą. Bekalbėdami su p. Diana suderinome alternativų nutarimo projektą ir įrašėme į biuletenį tokia formuote:

Prekybos paviljoną adresu Degutinės k., Griškabūdžio sen. Šakių r., pardavinėti kaip ilgalaikį turtą laisvu pardavimu už didžiausią pasiūlytą kainą, bet ne mažiau kaip už 500 Eur. Įpareigoti administratorių informaciją apie turto pardavimą skelbti viešai internete ir Šakių rajono laikraščiuose „Draugas“ ir „Valsčius“.

Nutarimo projektą trečiu darbotvarkės klausimu administratorius į balsavimo biuletenį įrašė tokią formuluotę:

Patvirtinti papildomai 2.397,26 Eur sumą administravimo išlaidoms apmokėti.

Pakoreguotą biuletenį peržiūrėti galima čia.

Kreditoriai  patvirtino administratoriaus pasiūlytą nutarimo projektą dėl pirmo klausimo, SoDros pasiūlytą nutarimo projektą dėl antro klausimo. Nutarimas dėl trečio klausimo liko nepriimtas dėl nepakankamo balsų skaičiaus. Po šio susirinkimo kreditoriams buvo išsiųstas susipažinimui susirinkimo protokolasPeržiūrėti galima čia.

 Įvykių apžvalga (laikotarpis nuo 2016-03-23 iki 2016-05-09):

 Per trečias iš varžytynes joks objektas nebuvo parduotas. Persiunčiau iš varžytynių nuorodas nuo pat bankroto pradžios kooperatyvo objektais besidomintiems firmų atstovams. Pradėjau galvoti apie tai, kad tiesioginų kontaktų paieška yra geras variantas, bet dar geriau būtų informaciją paskleisti platesniu mastu, be tiesioginio gavėjo adreso. Dar tik prasidėjus bankroto procedūrai, klausiau administratoriaus p. Aurimo ar galima būtų bankroto procedūros eigą talpinti į KNVK svetainę. Administratorius pasakė, kad niekaip negali įtakoti šiuo klausimu, todėl prieštarauti nesiruošia. Aišku KNVK svetaine nėra labai populiari tarp interneto vartotojų, bet žinau, kad viešumas yra geras vaistas nuo visų ligų. Todėl pradėjau ruošti straipsnius, bankroto procedūrai aprašyti.

Skaityti 592 kartai Atnaujinta 16 Rugpjūtis 23, Antradienis 00:27