16 Rugpjūtis 14, Sekmadienis 10:56

Trečias kreditorių susirinkimas

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

2016-02-25 d. iš administratoriaus biuro gavome elektroniniu paštu pranešimą:

 Informuojame, kad 2016-02-25 baigėsi Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo nekilnojamojo turto kompleksu pardavimo varzytynes. Varzytynese buvo parduotas nekilnojamojo turto kompleksas, esantis adresu Šakių r. sav., Barzdų sen., Barzdų mstl., Nepriklausomybės g. 17 (įkeistas UAB “Gulbelė) už 43650,00 Eur. Kiti kompleksai parduoti nebuvo.

 2016-03-15 administratorius planuoja šaukti Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo kreditorių susirinkimą, kuriame siūlys svarstyti klausima dėl varžytynėse neparuoto turto pardavimo kainų sumažinimo ir pardavimo tvarkos nustatymo. Prašome pateikti Jūsų nuomones dėl kainos mažinimo procento.

 Pirmą kartą administratorius paklausė kreditorių nuomonės prieš pateikiant nutarimo projektą, todėl aš kaip ir anksčiau pasiūliau kainas mažinti 3 %.

Dvidešimt viena diena iki susirinkimo, t.y. 2016-03-02 d. iš administratoriaus biuro gavome elektroniniu paštu pranešimą:

Laba diena,

Informuojame, jog 2016-03-22 11 val., adresu Jonavos g. 16A, Kaunas, yra šaukiamas bankrutavusio Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo kreditorių susirinkimas. Siunčiame kreditorių susirinkimo medžiagą.

Laišką gavome su administratoriaus informaciją ir balsavimo raštu biuletenį 2016-03-22 d. įvyksiančiam kreditorių susirinkimui. Peržiūrėti galima čia.

 

Darbotvarkėje buvo tik vienas klausimas: 

Dėl varžytynėse neparduoto turto pardavimo kainų sumažinimo ir pardavimo tvarkos nustatymo. Administratorius, remiantis mano paruošta lentele pasiūlė kainas mažinti 3 %. Balsavimo biuletenis buva atsiųstas su tokia formuluote:

Patvirtinti sumažintas Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo nekilnojamojo turto kainas, kurių detalizacija pateikta 2016-02-29 administratoriaus informacijoje, bendrai 395178,00 Eur sumai. Nekilnojamąjį turtą pardavinėti atskirais turtiniais kompleksais (iš viso 11 turtinių kompleksų). Nekilnojamąjį turtą parduoti iš varžytynių 2014-12-23 LRV nutarimo Nr. 1475 nustatyta tvarka. Nustatyti varžytynėse 3 % turto kainos didinimo intervalą. Įpareigoti administratorių informaciją apie vykdomas varžytines papildomai skelbti Šakių rajono laikraščiuose „Draugas“ ir „Valsčius“. Skelbime privaloma nurodyti objektu adresą, paskirtį ir bendra plotą.

Peržiūrėti galima čia.

Kreditoriai  patvirtino administratoriaus pasiūlytą nutarimo projektą. Po šio susirinkimo kreditoriams buvo išsiųstas susipažinimui susirinkimo protokolasPeržiūrėti galima čia.

 Įvykių apžvalga (laikotarpis nuo 2016-01-19 iki 2016-03-22):

Per antras varžytynes buvo parduotas pirmas objektas už realią kainą. Su parduotuvės pirkėja bendravome nuo pat pradžios ir Jos nuomonė buvo tokia kad, kaina yra nereali. Bet praėjo apytiksliai puse metų nuo to laiko, kai parduotuvės patalpose įsikūrė laikina nuomininkė UAB "Gulbelė" ir būsimos pirkėjos nuomonė pasikeitė. Pagrindinis faktorius, kaip aš suprantu, buvo apyvartos ir grynų pajamų praradimai atėjus naujam prekybininkui į kaimynystę. Per mėnesį jie neteko apie 20000 eurų apyvartos ir tuo pačiu 4000-5000 eurų grynųjų pajamų. Dar prisidėjo transporto ir prekių gedimo nuostoliai, nes teko pirkti mažesniais kiekiais ir dažniau važiuoti greitai gendančių produktų. Atitinkamai prie sumokėtos kainos už parduotuvę į bankrutavusio kooperatyvo sąskaitą teko pridėti dar apie 30000-40000 eurų.

 Nuo pat bankroto pradžios kooperatyvo objektais domisi keturios firmos vykdančios mažmeninę prekybą Marijampolės ir Kauno apskrityse. Aš jas nuolat informuoju apie vykstančius kainų pasikeitimus. Kokie ju tikri ketinimai aš negaliu žinoti, bet manau kad kooperatyvo parduotuvės, turinčios mažai arba visai be vietinių konkurentų, turi sudominti mažmeninkus. Remiantis savo patirtimi ir turima informacija aš paruošiau ir išsiunčiau elektroninį laišką:

Sveiki,
Bankrutavus Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvui iš varžytynių parduodamos parduotuvės. Dalis objektų jau parduota, likusios parduotuvės išnuomotos. Nuomos terminas iki pastatų pardavimo. Nuomininkai kaip suprantu tarpusavyje susitarė ne kelti kainų ir kol kas aukcione nedalyvavo, todėl dabar yra tikimybė nupirkti siūloma kaina. Gulbelė labai suinteresuota šiais pastatais, nes kol kas realiai mūsų zonoje neturi konkurentų. Informuoju apie esamas galimybes.
Prisegiau lentelę, kur įvardinti objektų adresai, plotai, gyventojų skaičius, esami konkurentai, prognozuojama apyvarta ir pradinė kaina. Prognozuojamos apyvartos dydis pagrįstas šiuo metu apytiksliai daroma apyvarta ir mūsų veiklos istorija. Sintautų ir Kudirkos Naumiesčio parduotuvės šiuo metu nedirba, todėl atsirėmiau į gyventojų skaičių ir Gulbelės apytikslius pardavimus.
Jeigu prireiktų papildomos informacijos, prašau kreiptis. Esu buvęs kooperatyvo vadovas ir vienas iš kreditorių. 

 --
Su pagarba,
Vadimas Žamoitinas, Mob.tel. 8-659-10187, Svetainė www.knvk.lt

 Su laišku buvo nusiųsta lentele "KNVK nekilnojamojo turto kainos"Peržiūrėti galima čia.

 

Skaityti 597 kartai Atnaujinta 16 Rugpjūtis 21, Sekmadienis 13:31