16 Rugpjūtis 13, Šeštadienis 23:55

Antras kreditorių susirinkimas

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Antras kreditorių susirinkimas buvo sušauktas 2016-01-19 d. Iš administratoriaus biuro gavome elektroniniu paštu pranešimą su administratoriaus informacija ir balsavimo raštu biuletenį 2016-01-19 d. įvyksiančiam kreditorių susirinkimui. Peržiūrėti galima čia.

 

Darbotvarkėje buvo tik vienas klausimas: 

Dėl varžytinėse neparduoto turto pardavimo kainų sumažinimo ir pardavimo tvarkos nustatymo. Administratorius pasiūlė kainas mažinti 20 %. Balsavimo biuletenis buva atsiųstas su tokia formuluote:

Patvirtinti sumažintas Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo nekilnojamojo turto kainas, kurių detalizacija pateikta 2016-01-13 Administratoriaus informacijoje, bendrai 372.000,00 Eur sumai. Nekilnojamąjį turtą pardavinėti atskirais turtiniais kompleksais (iš viso 12 turtinių kompleksų). Nekilnojamąjį turtą parduoti iš varžytynių 2014-12-23 LRV nutarimo Nr. 1475 nustatyta tvarka. Nustatyti varžytynėse 3 % turto kainos didinimo intervalą.

Aš pasitaręs su kitais aktyviais kreditoriais pasiūliau kainas mažinti 3 % ir į biuleteni įrašiau alternatyvų balsavimo variantą:

Patvirtinti sumažintas Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo nekilnojamojo turto kainas, kurių detalizacija pateikta 2016-01-19 kreditoriaus Vadimo Žamoitino parengtoje lentelėje, bendrai 451.050,00 Eur sumai (sumažintų KNVK nekilnojamojo turto kainų lentelė pridedama). Nekilnojamąjį turtą pardavinėti atskirais turtiniais kompleksais (iš viso 12 turtinių kompleksų). Nekilnojamąjį turtą parduoti iš varžytynių 2014-12-23 LRV nutarimo Nr. 1475 nustatyta tvarka. Nustatyti varžytynėse 3 % turto kainos didinimo intervalą. Įpareigoti administratorių informaciją apie vykdomas varžytines papildomai skelbti Šakių rajono laikraščiuose „Draugas“ ir „Valsčius“.

Peržiūrėti galima čia.

Kreditoriai  patvirtino mano pasiūlytą nutarimo projektą.

Įvykių apžvalga (laikotarpis nuo 2015-11-19 iki 2016-01-19):

 Po pirmo kreditorių susirinkimo aš pasiprašiau priėmimo pas Šakių rajono merą p. J.Bertašių. Mano tikslas buvo supažindinti merą su tuo metu buvusia situacija ir paprašyti tarpininkauti ieškant suinteresuotų Kudirkos Naumiestyje įsikurti prekybinių firmų. Šiuo metu Kudirkos Naumiestis ko gero vienintelis miestas, kur realiai dirba tik vienas mažmenininkas. Yra dar dvi smulkios parduotuvės, kurios turi labai mažą įtaką. Viena iš jų labai maža, kita įsikūrusi miestelio pakraštyje. UAB "Gulbelė" turi du nedidelius pagal plotą prekybos centrus. Kudirkos Naumiesčio parduotuvių pagrindinį asortimentą sudaro tik kasdieninės paklausos prekės. Jeigu kam prisireikia pramoninių ar stambesnių buitinių prekių, batų, drabužių ir t.t., turi važiuoti kaž kur toliau. KNVK parduotuvių pastatai nuo sovietinių laikų, įsikūrusios patogiose gyventojams vietose, kooperatyvo centrinis sandėlys (buvusi universalinė parduotuvė) yra dviejų aukštų pastatas, šalia yra net 3 laisvi sklypai. Atrestauravus arba toje pačioje vietoje pastačius naują prekybos centrą, atsirastų labai patrauklus prekybinis taškas su didele aikštele klientų automobiliams miesto centre. Šis būsimas prekybos centras sudarys realią konkurenciją Gulbelei. Taip pat būsimas prekybininkas gali padėti miesteliui mainais už šalia esančius laisvus sklypus išspręsti daug visokių klausimų susijusių su miesto infrastruktūra. Meras būdamas tikru politiku nepagailėjo pažadų surasti suinteresuotą firmą.

 Gavęs pirmojo kreditorių susirinkimo protokolą pamačiau, kad tarp kreditorių trūksta kelių įmonių. Gruodžio pradžioje paruošiau laišką ir išsiunčiau visiems buvusiems partneriams, kurie iki tol buvo nepateikę kreditorinio reikalavimo.

Laiško pavadinimas: Del kreditorinio reikalavimo Kudirkos Naumiesčio vartotojų  kooperatyvui

Laiško tekstas:
Sveiki,
 Jusu imone nepareiske kreditorinio reikalavimo Kudirkos Naumies cio vartotoju kooperatyvui. Musu imone samoningai paskelbe bankro ta su tikslu atsiskaityti su visais kreditoriais. Musu nekilnojamas turtas yra likvidus ir siuo metu visas isnuomotas. Tikiu kad paviks parduoti esama  turta ir atsiskaityti su visasis kreditoriais, bent dalynai. Jusu imone turi  galymibe pareiksti savo kreditorini reikalavima per administratoriu Aurima  Valaiti:

 Bankroto administratorius:
 Aurimas Valaitis
 UAB Įmonių bankroto administravimo
 Ir teisinių paslaugų biuras
 Jonavos g. 16A, LT-44269 Kaunas
 tel. (8-37) 308 945
 faks. (8-37) 308 948
 mob. (8-687) 45864
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 www.adminbiuras.lt

 Siunciu kreditoriu susirinkimo protokola, kad galetumete nuspresti kaip 
 elgtis siuo atveju.
 --
 Su pagarba,
 Vadimas Žamoitinas, Mob.tel. 8-659-10187, Svetainė www.knvk.lt

 Gruodžio viduryje aš paruošiau laišką Lietuvoje veikiantiems didesniems prekybos tinklams:

Laiško pavadinimasPalankus metas Jūsų įmonei įsitvirtinti Tautiškos giesmės gimtinėje

Laiško tekstas:

Sveiki,

Kudirkos Naumiestis yra Tautiškos giesmės gimtinė, kuriame šiuo metu gyvena apie 2000 gyventojų, yra vienas iš nedaugelio Lietuvos miestelių iki šiol nesulaukęs didžiųjų prekybos tinklų dėmesio. Kudirkos Naumiestyje yra tik vienas stambesnis pardavėjas UAB "Gulbelė", kuri valdo 2 parduotuves. Dar yra 2 smulkios parduotuvės. Artimiausi miestai Šakiai ir Vilkaviškis yra už 25 km.

 Bankrutavus Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvui vyksta nekilnojamojo turto pirmosios varžytynės, kurių pradžia 2015-12-04 d. pabaiga 2016-01-04 d. 9-00 val.
Varžytynėse nustatytas 3 % turto kainos didinimo intervalas.

 Vienas iš mūsų parduodamų objektų randasi adresu: Šakių r. sav., Kudirkos Naumiesčio m., Tilto g. 11. Žemės nuomos teisė Nr. N84/02-144. Terminas iki 2032-02-27. Plotas 0.1534 ha. Žemės plotą galima padidinti iki 0.5ha 3-jų neužimtų sklypų sąskaita. Sklypai išdėstyti pagal mūsų sklypo perimetrą, gali būti apjungti į visumą. Tai leistų įrengti aikšteles klientams ir savo poreikiams.

E-Varžytynių nuoroda:

https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auction.do?id=149053

Bankroto administratorius:
Aurimas Valaitis
UAB Įmonių bankroto administravimo
Ir teisinių paslaugų biuras
Jonavos g. 16A, LT-44269 Kaunas
tel. (8-37) 308 945
faks. (8-37) 308 948
mob. (8-687) 45864
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.adminbiuras.lt

--
Su pagarba,
Vadimas Žamoitinas, Mob.tel. 8-659-10187, Svetainė www.knvk.lt

 

 Per įvykusį pirmą varžytynių etapą buvo parduotos dvi parduotuvės Šilgalių ir Rociškių. Ruošdamas pradinių kainų lentelę aš pasiūliau labai mažą kainą. Šilgalių parduotuvė buvo nukentėjusi per audrą (stiprus vėjas nuplėšė dalį stogo dangos). Rociškių parduotuvė reikalaja nuolatinės priežiūros, nes ten labai aukštas gruntinis vanduo ir nuolatos semia katilinę rūsyje. Jeigu vanduo liks neišpumpuotas yra pavojus, kad vanduo išplaus gruntą iš po pamatų ir pastatas gali sugriūti. Trumpai tariant abu objektai reikalauja šeimininko dėmesio, todėl siekdamas išvengti šių objektų sunaikinimo aš ir pasiūliau simbolinę 2000 eurų kainą už šias parduotuves.

 

Skaityti 670 kartai Atnaujinta 16 Rugpjūtis 21, Sekmadienis 13:13