15 Birželio 20, Šeštadienis 17:21

KNVK perdavimas bankroto administratoriui

Parašė
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

 Mūsų tikras administratorius atostogavo, todėl pirmiausia susipažinom su jo padėjėju. Vidmantas Mazys kalbėjo geranoriškai, pasakė ką pirmiausia turim padaryti. Kol atvyks tikras administratorius parduotuvėms buvo leista prekiauti, bet negalima buvo parduoti prekių žemiau savikainos.

 Pradėjom vykdyti nurodymus. Atvažiavo administratoriaus atstovas Giedrius atsakingas už nekilnojamo turto perėmimą. Apvažiavom parduotuves, bekalbant su juo man paaiškėjo, kad turtui galima būtų paieškoti nuomininkus. Pasitikslinau su Vidmantu ir man pasakė, kad iš tikrųjų, jeigu būtų norinčių nuomotis mūsų parduotuves reikia siųsti pasiūlymus elektroniniu paštu.Papildoma sąlyga buvo nupirkti prekių likučius už įsigijimo savikainą. Tos dienos, kai apvažiavom parduotuves, vakare administratoriaus padėjėjo nurodymu buvo nutrauktos TELE2 paslaugos, likom be ryšio ir tada aš supratau, kad su mumis mandagiai ir draugiškai kalba tik dėl akių. Tikro administratoriaus Aurimo Valaičio vėliau klausiau dėl kokios priežasties buvo nutrauktas telefoninis ryšys. Man pažadėjo išsiaiškinti ir vėliau atsakė, kad tai įvyko ne dėl jo darbuotojų nurodymų. Kadangi man pačiam ir kitiems darbuotojams buvo aktualu pasilikti ilgai turėtą telefono numerį. Teko kreiptis į TELE2 su prašymu perrašyti numerius privačiam naudojimui. Tada ir išsiaiškinau, kad buvo gautas bankroto administratoriaus nurodymas nutraukti paslaugas. Apie galimybę išsinuomoti parduotuves pranešiau keliems pažįstamiems verslininkams. Jiems tai pasirodė įdomu ir nusiuntė savo pasiūlymus dėl nuomos. UAB "Gulbelė" kaip įkaito turėtojas panoro išsinuomoti jiems įkeistą turtą. Likusius objektus išnuomavo UAB "Molupis". Kooperatyvo kolektyvas paskutines savaites dirbo kaip ir buvo įprasta. Drausmė ir tvarka liko nepakitusi ir visi buvo draugiški. Sugalvojom atšvęsti pabaigtuves ir didesnė kolektyvo dalis susirinko prie Braškių ežero. Kolektyvas pas mus nusistovėjo ir subrendo per ilgus metus, tad turėjom ką prisiminti ir pasilinksminom iš visos širdies.

 Iki 2015 m. liepos 24 d. turėjom paruošti ir priduoti visą reikalingą dokumentaciją. Paruošti pardavimui prekių likučius. Vienas iš didesnių uždavinių buvo priduoti kooperatyvo archyvą. Pastatus perdavėm nuomininkams dalyvaujant administratoriaus atstovui. Viskas vyko sklandžiai. Mes nesulaukėm priekaištų iš bankroto administratoriaus ir jam neturėjom dėl ko priekaištauti, tad išsiskyrėm draugiškai. Birutė Jablonskienė dirbo iki rugpjūčio 7 dienos, nes reikėjo paruošti galutinį įmonės balansą ir paskaičiuoti atleidimą visiems darbuotojams.

Skaityti 595 kartai Atnaujinta 16 Liepa 13, Trečiadienis 11:53